Jesień
Kasza94
Klasyczny
Niebieski
Smok.z.Jamy
Turkusowo-zielony
wiosna
Zima
Po wybraniu stylu dodatkowo przeładuj stronę (F5)

Wielkanocny Turniej Tysiąca

od 2018-03-18 22:58:00 do 2018-04-10 22:58:00

Regulamin

     WIELKANOCNY TURNIEJ TYSIĄCA

I.ZASADY OGÓLNE.


1.W turnieju mogą brać udział osoby posiadające konto (nick) w serwisie gryonline.wp.pl/gamedesire.com oraz dysponujące komunikatorem gg lub innym.

2.Do turnieju zapisać można wyłącznie jeden nick i należy posługiwać się nim w ciągu trwania rozgrywek. W przypadku ujawnienia gracza posługującego się kilkoma nickami bądź używającego nicka innego niż zgłoszony, gracz zostanie zdyskwalifikowany.

3.Odpowiednio do ilości zgłoszeń zostanie dostosowana pula nagród.

4.Do turnieju nie zostaną zaakceptowane :
- osoby, które mają mniej niż 20 rozegranych gier na zgłoszonym nicku   ( winno być rozegranych 20 gier na grze tysiąc )
- nicki wulgarne, obraźliwe itp.
- gracze, którzy mają udowodnione oszustwa,
- osoby co do zachowania których były zastrzeżenia.


5.Zawodnicy grający z tego samego komputera (sieci lokalnej)*, zobowiązani są do zgłoszenia tego faktu organizatorowi turnieju przed jego rozpoczęciem. 

*** Organizator nie gwarantuje (w przypadku dwóch lub więcej osób grających z jednego komputera), że osoby te nie będą musiały rozegrać meczu między sobą lub tez nie trafią do grup, którym przypadnie rozegranie meczu o tej samej godzinie.

II.ZASADY GRY.


1.Rozgrywki prowadzone będą w serwisie gryonline.wp.pl/ gamedesire.com na grze: Tysiąc 2009 - Pokój Liga Tysiąca lub  _Oficjalna Liga Tysiąca_

2.Rozgrywki toczyć się będą systemem mieszanym : grupy + rozgrywki play off . W grupach gramy każdy z każdym 1 mecz do 2 wygranych partii a w rozgrywkach play off gramy 1 mecz do 3 wygranych .Gracze w finale grają mecz do 5 wygranych .

*** Mecze gramy bez obecności sędziego .

***Gracz , który w " wolnym terminie rozgrywania pojedynków  " przed meczami planowanymi nie rozegra minimum 1 meczu zostanie wykreślony z turnieju .

***W przypadku chowania podczas gry " czerwonych meldunków" , gracz chowający taki meldunek zostaje natychmiast usunięty z dalszych rozgrywek turniejowych .

***Minimum podbicia z " czerwonym meldunkiem" został ustalony na 110 .

***Nie rozegrane mecze tzw MECZE PLANOWANE w każdej rundzie turniejowej będą zaplanowane na konkretną datę i godzinę przez Organizatora turnieju i podane w zakładce "kalendarium" w panelu turniejowym, jak rownież w zakładce "wiadomosci turniejowe" będzie podana  wiadomość dla wszystkich graczy biorących udział w rozgrywkach kiedy takowe mecze sie odbędą.W związku z tym prosimy o  częste
sprawdzanie wiadomości turniejowych jak i kalendarium.


***Można 1 raz przełożyć termin meczu, należy poinformować o tym organizatorów (nie później niż na 24 godzin przed planowanym rozpoczęciem meczu).

***Oczekiwanie na przeciwnika w trakcie rozgrywania meczy planowanych wynosi 10min od zaplanowanej godziny danego meczu,po tym czasie sędzia prowadzący mecze planowane na pokoju ogłasza walkower.

 Punktacja meczy :

***za każdy wygrany mecz gracz otrzymuje 2 pkt.turniejowe

     - walkower dodatni  (1;0) 1 pkt.turniejowy

     - walkower ujemny  (0;0) -2 pkt.turniejowe

     - obustronny walkower (0;0) po -2 pkt.turniejowe


O kolejności w grupach decydować będzie ilość zdobytych punktów turniejowych. W grupach, gdzie dwie lub trzy osoby będą miały tyle samo punktów turniejowych, będą liczone tzw. małe punkty, czyli punkty meczowe i ich suma będzie decydowała o awansie do dalszego etapu. W przypadku kiedy 2  lub 3 osoby będą mieć tyle samo małych punktów, o awansie decydować będzie wynik meczu bezpośredniego lub nastąpi dogrywka czyli zostanie rozegrany tzw."złoty pojedynek" i zwycięzca tej partii otrzyma awans do dalszej gry.

Ustawienia stolika:

gra Tysiąc 2009 - pokój  Liga Tysiąca :

- stolik prywatny ( obserwatorzy mozliwi za zgodą grających )

- gra rankinowa

- czas na ruch 30 sekund

- czas na gre 20 minut

- gra bez żetonów

W czasie rozgrywania meczu nie wolno ZMIENIAC MIEJSCA jak równiez PODDAWAC PARTI/GRY.


***
ROZGRYWKI:

Runda 1 = 4 grupy po 4 graczy ---- awans po 2 graczy

Runda 2 = Drabinka

         poziom 1 = 1 miejsce gr.1 v 2 miejsce gr.2

                     1 miejsce gr.3 v 2 miejsce gr.4

                     1 miejsce gr.2 v 2 miejsce gr.1

                     1 miejsce gr.4 v 2 miejsce gr.3

Pozostałe pary w rozgrywkach w Drabince będą układane zgodnie z wynikami .

Wyniki rozgrywek Drabinki będą podane na "Drabince Turniejowej"

*Każdy uczestnik, który w wolnym terminie rozgrywania pojedynków, nie rozegra minimum 1 meczu, zostanie wykreślony z dalszych rozgrywek.

W rundzie 1, jeśli gracz zostanie skreślony za nierozegranie minimum 1 meczu w wolnym terminie rozgrywania pojedynków, na jego miejsce wchodzi gracz z listy rezerwowej, jeśli takowy jest.

 

NAGRODY:                   

Pula nagrod to  3,00 mln $$$ 

1.MIEJSCE 1,00 mln WG
2.MIEJSCE 850
k WG
3.MIEJSCE 700k WG
4.MIEJSCE 450k WG


III.INNE INFORMACJE


1.Skargi na graczy lub/i obserwatorów kierujemy do sędziów, ewentualne skargi na sędziego należy zgłaszać organizatorowi turnieju.

2.W przypadku awarii serwera lub odłączenia gracza, gra zostaje przełożona na inny termin z uwzględnieniem dotychczasowego stanu punktów.

3.W sytuacjach nieprzewidzianych w regulaminie głos zabierają

organizatorzy turnieju. Wszelkiego rodzaju pytania i niejasności prosimy kierować do nich.
4. Sędziowie

- Wyniki meczów podajemy wyłącznie do alibi17

             WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ŻYCZYMY POWODZENIA
 
UWAGA: Zapisanie się do turnieju jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją Regulaminu.