Jesień
Kasza94
Klasyczny
Niebieski
Smok.z.Jamy
Turkusowo-zielony
wiosna
Zima
Po wybraniu stylu dodatkowo przeładuj stronę (F5)

Euro 2016

od 2016-05-31 18:53:00 do 2016-07-18 18:53:00

Regulamin

       TURNIEJ KOŚCI "EURO 2016" Znalezione obrazy dla zapytania emotikony piłka nożna

I . ZASADY OGÓLNE

1.Turniej wyłącznie  dla graczy Oficjalnej Ligi Kości .
2.W turnieju zagra 24 graczy - w przypadku wiekszej ilości chętnych zostanie rozegrana runda kwalifikacyjna a jej forma zależna bedzie od ilosci graczy .
3.Z turnieju zostaną usunięte osoby które w trakcie trwania turnieju  zostaną wykreślone dyscyplinarnie z rozgrywek Oficjalnej Ligi Kości

4.Zawodnicy grający z tego samego komputera (sieci lokalnej)*, zobowiązani są do zgłoszenia tego faktu organizatorowi turnieju przed jego rozpoczęciem. W przeciwnym razie może to skutkować usunięciem z rozgrywek.
* Organizator nie gwarantuje (w przypadku dwóch lub więcej osób grających z jednego komputera), że osoby te nie będą musiały rozegrać meczu między sobą lub tez nie trafią do grup, którym przypadnie rozegranie meczu o tej samej godzinie.


II.ZASADY GRY


1.Rozgrywki prowadzone będą w serwisie:

gryonline.wp.pl/ gamedesire.com na grze: Yatzy - Pokój Oficjalna Liga Kości

 2.W rundzie kwalifikacyjnej i 1-wszej gracze grają miedzy sobą w grupach każdy z każdym 1 mecz składający się z 4 partii 

  Pozostale rundy to 1/1 eliminacja ( play off ) - gracze grają ze soba 1 mecz do 5 wygranych partii i zwycięzca awansuje do następnej rundy  .

3. Punktacja :
- za każdy
wygrany mecz zwycięzca otrzymuje 3 punkty turniejowe .
- za remis gracze otrzymują po 1 punkcie turniejowym.

O kolejności w tabeli decydowac bedzie ilość zdobytych punktów turniejowych. W grupach, gdzie dwie lub trzy osoby będą miały tyle samo punktów turniejowych o kolejności bedzie decydował,bilans punktów meczowych, tzn .różnica pomiędzy wygranymi a przegranymi partiami. W przypadku kiedy  bilans bedzie  jednakowy, o awansie decydować będzie wynik meczu bezpośredniego , jeśli wynik meczu bezpośredniego bedzie remisowy awans uzyka gracz który bedzie miał wiecej zdobytych punktów meczowych .Następne kryterium decydujące o awansie to większa ilość zwyciestw w grupie .Jeżeli po zastosowaniu w/wym kryteriów nadal nie bedzie rozstrzygnięcia wyższe miejsce zajmie qracz reprezentujący drużynę która zajmie wyższe miejsce w grupie na mistrzostwach Euro2016 .

Grający mają obowiązek kontrolowania poprawności wpisania swoich wyników. W przypadku błędów prosimy podawać dokładnie informacje, której ligi dotyczy, jakiego pojedynku, w którym miejscu jest błąd.
4. Mecze planowane :
W każdej rundzie  nierozegrane
mecze  zostaną zaplanowane przez organizatora turnieju na konkretną datę i godzinę . Termin będzie podany w wiadomościach turniejowych a dokładna godzina w kalendarium .
Oczekiwanie na przeciwnika w trakcie rozgrywania meczy planowanych wynosi 10min od zaplanowanej godziny danego meczu,po tym czasie sędzia prowadzący mecze planowane na pokoju ogłasza walkower.
 

5.  Punktacja meczy planowanych :
a). walkower dodatni - (2,0)pkt.meczowe / 2pkt.turniejowe.
b). walkower ujemny - (0,0)pkt.meczowe /-2pkt.turniejowe.
c). obustronny walkower - (0,0)pkt.meczowe/-2pkt.turniejowe.
  
6.
Ustawienia stolika
Stolik zakłada jeden z graczy , gramy bez sędziów .

-  prywatny  (obserwatorzy możliwi za zgodą grających),

PIENIĄDZE I ŻETONY : zwykła gra

BEZPIECZEŃSTWO : Safe Game ( bezpieczna gra ) - czas na powrót do gry - 7 minut

CZAS GRY :- czas na ruch 30 sekund.
              - czas na grę 10 minut.
RANKING : - gra z rankingiem
Inne ustawienie jest akceptowalne za zgodą obu grających.
W przypadku niezgodnego z regulaminem ustawienia stolika gracz przed rozpoczęciem gry powinien zażądać  zmiany ustawień .

W trakcie rozgrywania danego meczu z przeciwnikiem nie wolno poddawać partii ani zmieniać miejsca.

7. Nieodpowiednie zachowanie się gracza (obserwatora meczu) - przeszkadzanie, używanie wulgaryzmów, obrażanie, celowe przedłużanie, zmiana miejsc jak i podawanie gry itp. - może w konsekwencji spowodować dyskwalifikację gracza (usunięcie obserwatora ze stołu).

III. ROZGRYWKI
System rozgrywek taki jak w euro 2016
Runda kwalifikacyjna - 8 grup 4 osobowych ( awans miejsca 1-3 z każdej grupy.
1 *RUNDA* - 6 grup 4 osobowych ( awans do nastepnej rundy gracze z miejsc 1,2 oraz  czterech graczy z najwieksza ilością punktów z miejsc 3)

                                                                      
2 *RUNDA*- 16 graczy 1/1
3 *RUNDA*-
8 graczy 1/1
PÓŁFINAL - 4 graczy 1/1
FINAŁ - 2 graczy 


                     BONUSY

W każdej rundzie turniejowej do półfinału będą rozdawane dla graczy bonus w wysokości 20k  za zdobycie 400 punktów i więcej w grze oraz super bonus 100K za zdobycie największej ilości punktów w jednej partii w całej rundzie. ( do rundy 3 )

Więcej informacji dotyczących bonusów będzie podane przy rozpoczęciu każdej rundy w zakładce "wiadomości turniejowe".


Nagrody.


Wstępna pula nagród to  5 mln $$$ z bonusami.(mile widziani sponsorzy)

1.MIEJSCE - 2mln WG
2.MIEJSCE - 1,2 mln WG
3,4.MIEJSCE - 600 k WG
 

III.INNE INFORMACJE.

1.Do czasu rozpoczęcia turnieju regulamin może ulec zmianie.
2.Skargi na graczy lub/i obserwatorów kierujemy do organizatorow
3.W przypadku awarii serwera lub odłączenia gracza, gra zostaje przełożona na inny termin z uwzględnieniem dotychczasowego stanu punktów. O powtórzeniu przerwanej partii decyduje gracz, który pozostał przy stoliku i jeśli nie wyrazi zgody na powtórzenie to partię wygrywa zwycięzca zapisany w archiwum .
4.W sytuacjach nieprzewidzianych w regulaminie głos zabierają organizatorzy . Wszelkiego rodzaju pytania i niejasności prosimy kierować do nich.

Sędziowie, do których podajemy wyniki meczów podani są w zakładce - sędziowieUWAGA: Zapisanie się do turnieju jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją Regulaminu.

Wszystkim uczestnikom turnieju życzymy powodzeni
                   w turnieju i milej zabawy !!!