Jesień
Kasza94
Klasyczny
Niebieski
Smok.z.Jamy
Turkusowo-zielony
wiosna
Zima
Po wybraniu stylu dodatkowo przeładuj stronę (F5)

Malinowe Kości

od 2014-05-14 21:29:00 do 2014-06-26 21:29:00

Regulamin

                  * MALINOWE KOŚCI *

Organizatorzy:

Sonia

andre0110


I . ZASADY OGÓLNE

1.Turniej  dla graczy Oficjalnej Ligi Kości. W przypadku niewystarczającej ilosci graczy z OLK organizator moze uzupelnic liste graczy graczami  spoza ligi.
2.Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany ilości graczy oraz daty zakończenia zapisów do turnieju. Odpowiednio do ilości zgłoszeń zostanie dostosowana pula nagród.
3. W tym turnieju punkt 3-ci nie obowiązuje .

4.Zawodnicy grający z tego samego komputera (sieci lokalnej)*, zobowiązani są do zgłoszenia tego faktu organizatorowi turnieju przed jego rozpoczęciem. W przeciwnym razie może to skutkować usunięciem z rozgrywek.
* Organizator nie gwarantuje (w przypadku dwóch lub więcej osób grających z jednego komputera), że osoby te nie będą musiały rozegrać meczu między sobą lub tez nie trafią do grup, którym przypadnie rozegranie meczu o tej samej godzinie.


II.ZASADY GRY.

1.Rozgrywki prowadzone będą w serwisie:

-gryonline.wp.pl/ gamedesire.com na grze: Kości (Yatzy) - Pokój

" Turnieje"

-gryonline.wp.pl/ gamedesire.com na grze: Kości 2004 - Pokój Turniej Kości 2004

2.Rozgrywki toczyć sie bedą w grupach . Gracze grac będą kazdy z kazdym w swojej grupie 2 mecze ( 1-sza gra Kosci 2004 , 2-ga gra Yatzy )

a) Yatzy ( bez sedziego ) -gracze graja ze soba 2 partie i dokładny wynik obu partii bedzie zapisywany w tabeli wynikow np ( 246-223 , 401 - 251 )- dokładny  wynik każdej partii gracze mogą sprawdzić w swoim archiwum gier .

b) Kości 2004 ( wyłącznie w obecnosci sędziego ) - gracze graja ze sobą 4 partie a za kazda wygraną partie gracz otrzymuje 100 pkt meczowych czyli w przypadku wyniku 3-1 w tabeli wynikow zapisywany bedzie wynik 300-100 ( 2-2  to zapis 200- 200 itd )

3.W tabeli zapisywane i uwzględnione będą tylko punkty meczowe - punktow turniejowych za wygrany mecz nie przyznaje się .


***

4.Gracz , który w " wolnym terminie rozgrywania pojedynków  " przed meczami planowanymi nie rozegra minimum 2 meczów zostanie wykreślony z turnieju .


5.Nie rozegrane mecze tzw MECZE PLANOWANE w każdej rundzie turniejowej będą zaplanowane na konkretną datę i godzinę przez Organizatora turnieju w zakładce "kalendarium" w panelu turniejowym jak rownież w zakładce "wiadomosci turniejowe" będzie podana wiadomość dla wszystkich graczy biorących udział w rozgrywkach kiedy takowe mecze sie odbędą.

Można 1 raz przełożyć termin meczu, należy poinformować o tym organizatorów (nie później niż na 24 godzin przed planowanym rozpoczęciem meczu).


6. Oczekiwanie na przeciwnika w trakcie rozgrywania meczy planowanych wynosi 10min od zaplanowanej godziny danego meczu,po tym czasie sędzia prowadzący mecze planowane na pokoju ogłasza walkower.

 

7.  Punktacja meczy planowanych

Yatzy , Kości 2004 :
a). walkower dodatni - ( 250 , -200 ) punkty meczowe
b). walkower ujemny - (-200,250) pkt.meczowe 
c). obustronny walkower - (-200,-200) pkt.meczowe

8. Stolik

 a). Yatzy ;

Stolik zakłada jeden z graczy , gramy bez sędziów .

Ustawienia stolika: 
- stolik  prywatny  (obserwatorzy możliwi za zgodą grających),

PIENIĄDZE I ŻETONY : zwykła gra

BEZPIECZŃSTWO : Safe Game ( bezpieczna gra ) - czas na powrót do gry - 7 minuty

CZAS GRY :- czas na ruch 30 sekund.
              - czas na grę 10 minut.  

RANKING : - gra z rankingiem

b). Kości 2004 ;

Stolik zakładają wyłącznie sędziowie .

Ustawienia stolika ;


- stolik prywatny lub publiczny (obserwatorzy możliwi za zgodą grających),
- gra rankingowa,
- czas na ruch 30 sekund.
- czas na grę 10 minut.

9.Nieodpowiednie zachowanie się gracza (obserwatora meczu) - przeszkadzanie, używanie wulgaryzmów, obrażanie, celowe przedłużanie, zmiana miejsc jak i podawanie gry itp. - może w konsekwencji spowodować dyskwalifikację gracza (usunięcie obserwatora ze stołu).

10.O Kolejności w tabeli decydowac bedą zdobyte punkty meczowe , gracz który bedzie mial wiecej zdobytych punktów meczowych zajmie wyższe miejsce w tabeli . W przypadku kiedy 2 osoby będą mieć tyle samo  punktów, o awansie decydować będzie wynik meczów bezpośrednich.


 ROZGRYWKI:

1 *RUNDA* -  7 grup 5-cio osobowych ( awans 3 graczy z grupy oraz 3 graczy z 4-tych miejsc z największą iloscią zdobytych punktów )

2 *RUNDA* - 6 grup 4-ro osobowych ( awans 2 graczy z grupy oraz oraz 4 graczy z 3-ich miejsc z najwiekszą ilością zdobytych punktów )

3 *RUNDA* - 4 grupy 4-ro osobowe ( awans po 2 graczy z grupy 

1/2 *FINAŁU* - 2 grupy 4-ro osobowe ( awans po 2 graczy z grupy )
*FINAŁ* - 4 graczy 

                         

                          BONUSY

W każdej rundzie turniejowej będą rozdawane dla graczy bonusiki  w wysokości 20k za rozegranie wszystkich meczy , oraz za zdobycie 400 punktow i wiecej w grze .Bonusy bedą wypłacane do wysokosci puli 1,26 mln WG

Więcej informacji dotyczących bonusów będzie podane przy rozpoczęciu każdej rundy w zakładce "wiadomości turniejowe".
Nagrody.

Pula nagród to  5,26 mln WG z bonusami.(mile widziani sponsorzy)

4 MLN WG nagrody + 1,26 mln Bonusy

1.MIEJSCE - 1,5 mln WG
2.MIEJSCE - 1,2 mln WG
3.MIEJSCE - 800k WG
4.MIEJSCE - 500k WG


III.INNE INFORMACJE.

1.Do czasu rozpoczęcia turnieju regulamin może ulec zmianie.
2.Skargi na graczy lub/i obserwatorów kierujemy do organizatorow
3.W przypadku awarii serwera lub odłączenia gracza, gra zostaje przełożona na inny termin z uwzględnieniem dotychczasowego stanu punktów.
4.W sytuacjach nieprzewidzianych w regulaminie głos zabierają organizatorzy . Wszelkiego rodzaju pytania i niejasności prosimy kierować do nich.


 Sędziowie do ktorych podajemy wyniki meczow podani są w zakladce - sędziowie  
 
  

Wszystkim uczestnikom turnieju życzymy powodzeni
                   w turnieju i milej zabawy !!!


UWAGA: Zapisanie się do turnieju jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją Regulaminu.