Jesień
Kasza94
Klasyczny
Niebieski
Smok.z.Jamy
Turkusowo-zielony
wiosna
Zima
Po wybraniu stylu dodatkowo przeładuj stronę (F5)

Świąteczna Liga Kosci

od 2015-11-09 21:16:00 do 2015-12-30 21:16:00

Regulamin

ŚWIĄTECZNA  LIGA  KOŚCI

1. W lidze świątecznej mogą grać tylko gracze biorący udział w rozgrywkach Oficjalnej Ligi Kości oraz gracze z ligi 1000 . Mecze rozgrywane bedą w pokoju _Oficjalnej Ligi Kości_ na grze  Yatzy .

2. Sezon ligowy będzie trwał: od 01 grudnia do 30 grudnia 2016r                           

3. Rozgrywki:

Gramy z każdym graczem w grupie  jeden mecz do 2 wygranych partii .Wynik meczu podaje zwyciezca do jednego z graczy uprawnionych do wpisywania i podanych w zakladce sędziowie .

4.  Punktacja: za kazdy wygrany mecz gracz otrzymuje 2 punkty turniejowe .
Wygrany mecz walkowerem = 2 pkt turniejowe (1-0 w punktach meczowych)
przegrany mecz walkowerem = -2 pkt turniejowe (0-1 w punktach meczowych)

5.
W przypadku  odłączenia jednego z  graczy, gra zostaje przełożona na inny termin z uwzględnieniem dotychczasowego stanu punktów. O powtórzeniu przerwanej partii decyduje gracz, który pozostał przy stoliku i jeśli nie wyrazi zgody na powtórzenie to partię wygrywa zwycięzca zapisany w archiwum .
W trakcie gry gracze za obopólną zgodą mogą przerwac grę i dokończyć ją w innym ustalonym miedzy sobą terminie i nie bedzie to miało konsekwencji w postaci walkowera dla żadnego z graczy.                              

6. Rozgrywki odbywac sie bedą w jednej lub w dwóch grupach w zależnosci od ilosci graczy zapisanych do ligi .

Osoby, bez komunikatora gg są zobowiązani odpowiadać na wiadomości prywatne na stronie gier. W razie nagminnych utrudnień co do ustalenia terminu gry, gracz zostanie wykreślony z dalszych rozgrywek.

Osoby, grające z tej samej sieci zobowiązani są do rozegrania meczów między sobą do pierwszego podanego terminu limitów w wiadomościach turniejowych, by nie było podejrzeń o manipulowanie tabelą wyników. Nie dostosowanie się, skutkować będzie wykreśleniem z dalszych rozgrywek.


7. LIMITY :

Do dnia 10.12.2016r gracze ktorzy nie bedą mieli rozegranego ani jednego meczu zostaną usunieci z rozgrywek.

Do dnia 29.12.2016r gracze ktorzy nie bedą mieli rozegrane minimum 10 meczów zostaną wykreśleni z tabeli a ich mecze zostaną anulowane .

Dnia 30.12.2016 o godz. 22:00 liga zostaje zamknięta a w tabeli  uwzględniona będzie taka ilosc meczów jaką każdemu graczowi udało się do tej pory rozegrać.


8. BONUSY 

Pierwszych 10 graczy, którzy podczas rozgrywania meczów uzyskaja w danej partii 400 lub wiecej punktów po zgloszeniu tego faktu do organizatorów i po weryfikacji otrzymają bonus w wys. 50k WG .

SUPER BONUS - 500K dla gracza, który zdobędzie największą liczbę punktów w 1 grze podczas całego turnieju. Proszę zgłaszać wyniki od 400pkt wzwyż. Jeśli gracz z największym wynikiem, któremu przysługuje super bonus, zostanie skreślony z dalszych rozgrywek, super bonus przysługuje graczowi z najwyższym wynikiem, będący na liście graczy.

BONUS 200K dla jednego gracza, który najszybciej rozegra wszystkie mecze do 10 grudnia 2016r.

9. Pozostałe zasady zgodne z Regulaminem Oficjalnej Ligi Kości


10. NAGRODY :
Pula nagród z bonusami to:  7,5 mln  WG . (mile widziani sponsorzy)

      
I- miejsce  - 1,8 mln WG

      II-  miejsce  - 1,5 mln WG

      III- miejsce  -  1,2 mln WG

      IV- miejsce   - 800K WG

       V- miejsce   - 600K WG

       VI - miejsce - 400K WG

  Jeśli znajdą się sponsorzy i pula nagród się zwiększy, w trakcie trwania Ligii Świątecznej automatycznie zwiększy się pula zwycięzców.     

    

Wszystkim uczestnikom turnieju życzymy powodzeni


                   w turnieju i milej zabawy !!!
    


    ORGANIZATORZY