Jesień
Kasza94
Klasyczny
Niebieski
Smok.z.Jamy
Turkusowo-zielony
wiosna
Zima
Po wybraniu stylu dodatkowo przeładuj stronę (F5)

Puchar Ligi Kości - Mistrz Roku 2014

od 2014-10-24 08:40:00 do 2014-12-31 16:00:00

Regulamin

                               PUCHAR

Po każdym zakończonym sezonie ligowym będzie rozgrywany puchar o tytuł „Mistrza sezonu”. Do pucharu automatycznie zakwalifikowani zostaną trzej najlepsi gracze z każdej ligi.
 System rozgrywek – pucharowy (przegrywający mecz w parze odpada).
W pucharze bierze udział 16 graczy.

Jeżeli tak jak zakładają organizatorzy będzie utworzona Liga Mistrzów, Ekstraklasa, I, II, III liga i ewentualnie Liga Nowych, awans do pucharu o tytuł „Mistrza sezonu” uzyskają trzej pierwsi gracze z pięciu pierwszych wymienionych lig + zwycięzca Ligi Nowych ( jeżeli nie zostanie utworzona Ligi Nowych z Ligi Mistrzów awans uzyskuje zwycięzca turnieju organizowanego przez OLK , lub w przypadku braku rozgrywek turniejowych gracz zajmujacy 4 miejsce w LM
).

Puchar będzie składał się z 4 rund – 1/8 finału, ćwierćfinał, półfinał i finał.

Aby uniemożliwić trafienie w pierwszej i drugiej rundzie graczy z wyższych lig na siebie organizator przewidział następujące warunki losowania par do pucharu:

1 runda – 1/8 finału – gracze z Ligi Mistrzów, Ekstraklasy +  najlepszy z 1 Ligi zostają rozstawieni, pozostali gracze są dolosowywani do nich, w ten sposób powstaje 8 par

2 runda – ćwierćfinał – 4 graczy, którzy pozostali po pierwszej rundzie dalej w grze, a przed przystąpieniem do pucharu grali w wyższej lidze lub zajeli wyższe miejsce w lidze (w przypadku graczy z tej samej ligi) zostaje rozstawionych, reszta graczy jest do nich dolosowywana, w ten sposób tworzy się 4 pary
 
3 runda i 4 runda – to już zwykłe losowanie par

                                             
ROZGRYWKI

1. Każdy mecz między parą w pucharze będzie składał się z dwóch spotkań granych do 3 wygranych partii. Bilans obu spotkań wyłoni zwycięzcę pary. W przypadku remisowego bilansu nastąpi „dogrywka” polegająca na rozegraniu „złotego pojedynku”, czyli dodatkowej partii, która wyłoni zwycięzcę pary.  
2. W meczach pucharu obowiązuje taka sama punktacja jak w rozgrywkach Oficjalnej Ligi Kości

3. Wszystkie mecze rozgrywane będą w Pokoju _Oficjalnej Ligi Kości_  i zgodnie z regulaminem obowiązującym w Oficjalnej Lidze Kości.
4. Terminy meczy planowanych będą podane w kalendarium oraz w wiadomościach turniejowych .
5. Walkowery będą przyznawane zgodnie z regulaminem Oficjalnej Ligi Kości . W przypadku walkowera obustronnego awans do następnej rundy uzyskuje gracz który w rozgrywkach Oficjalnej Ligi Kosci grał w wyższej lidze , a jeśli obaj gracze graja w tej samej lidze awans uzyska gracz który zajmował wyższe miejsce w lidze .
Wyniki podajemy do :
Sonia          nr. gg 9000195
 andre0110 nr. gg 4691603

                                                      ***

Mistrz sezonu nagrodzony zostanie wirtualną gotówką w wysokości 400k.

 

W tym roku przewidzianych jest  8 sezonów ligowych (luty - czerwiec, wrzesień - listopad). Każdy sezon wyłoni „Mistrza sezonu”. W grudniu zostanie rozegrany puchar o tytuł „Mistrza roku”. Awans do tego pucharu zagwarantują sobie mistrzowie i vice-mistrzowie poszczególnych sezonów.
 Istnieje mozliwosc że  któryś z graczy wywalczy sobie prawo gry w Pucharze "Mistrza Roku" więcej niż jeden raz co spowoduje ze w rozgrywkach nie bedzie wymaganych 16 graczy . W takim przypadku organizatorzy podejmują decyzję przed rozpoczęciem rozgrywek o uzupełnieniu listy graczy ( mogą to być zwycięzcy LM z poszczegolnych sezonow ) lub o przyznaniu wolnego losu w pierwszej rundzie  dla graczy ktorzy mieli najwiecej osiagnięc w rozgrywkach Ligowych i Pucharowych w danym roku .
. System rozgrywek oraz zasady podobne jak w rozgrywkach o puchar „Mistrza sezonu”.
 Nagroda dla zwycięzcy - 1mln wirtualnej gotówki + prawdziwy puchar ( pu
char może byc zamieniony na prosbę zwyciezcy na 1mln wg )

Gracze z lig w ostatnim miesiącu roku  nieuczestniczący w w/w rozgrywkach będą mieli okazję uczestniczyć w innych turniejach organizowanych w grudniu przez organizatorów.