Jesień
Kasza94
Klasyczny
Niebieski
Smok.z.Jamy
Turkusowo-zielony
wiosna
Zima
Po wybraniu stylu dodatkowo przeładuj stronę (F5)

Puchar Ligi Tysiaca - Mistrz Sezonu

od 2015-04-23 21:18:00 do 2015-04-29 09:18:00

Regulamin

                                   PUCHAR

Po każdym zakończonym sezonie ligowym będzie rozgrywany puchar o tytuł „Mistrza sezonu”. Do pucharu automatycznie zakwalifikowani zostaną trzej najlepsi gracze z każdej ligi.
 System rozgrywek – pucharowy (przegrywający mecz w parze odpada).
W pucharze bierze udział 16 graczy.

Jeżeli tak jak zakładają organizatorzy będzie utworzona Liga Mistrzów, Ekstraklasa, I, II, III liga i ewentualnie Liga Nowych, awans do pucharu o tytuł „Mistrza sezonu” uzyskają trzej pierwsi gracze z pięciu pierwszych wymienionych lig + zwycięzca Ligi Nowych (w przypadku nieutworzenia Ligi Nowych z Ligi Mistrzów awans uzyskują 4 pierwsi gracze)
.

Puchar będzie składał się z 4 rund – 1/8 finału, ćwierćfinał, półfinał i finał.

Aby uniemożliwić trafienie w pierwszej i drugiej rundzie graczy z wyższych lig na siebie organizator przewidział następujące warunki losowania par do pucharu:

1 runda – 1/8 finału – gracze z Ligi Mistrzów, Ekstraklasy +  najlepszy z 1 Ligi zostają rozstawieni, pozostali gracze są dolosowywani do nich, w ten sposób powstaje 8 par

2 runda – ćwierćfinał – 4 graczy, którzy pozostali po pierwszej rundzie dalej w grze, a przed przystąpieniem do pucharu grali w wyższej lidze lub zajeli wyższe miejsce w lidze (w przypadku graczy z tej samej ligi) zostaje rozstawionych, reszta graczy jest do nich dolosowywana, w ten sposób tworzy się 4 pary
 
3 runda i 4 runda – to już zwykłe losowanie par

                                             
ROZGRYWKI

1. Każdy mecz między parą w pucharze będzie składał się z dwóch spotkań granych po 4 partie każde.  
2. W meczach pucharu obowiązuje taka sama punktacja jak w rozgrywkach Oficjalnej Lidze Tysiaca

3. Wszystkie mecze rozgrywane będą w Pokoju _Oficjalnej Liga Tysiaca_  i zgodnie z regulaminem obowiązującym w Oficjalnej Lidze Tysiąca.
4. Terminy meczy planowanych będą podane w kalendarium oraz w wiadomościach turniejowych .
5. Walkowery będą przyznawane zgodnie z regulaminem Oficjalnej Ligi Tysiaca . W przypadku walkowera obustronnego awans do następnej rundy uzyskuje gracz który w rozgrywkach Oficjalnej Lidze Tysiaca grał w wyższej lidze , a jeśli obaj gracze graja w tej samej lidze awans uzyska gracz który zajmował wyższe miejsce w lidze .
Wyniki podajemy do :
Sonia          nr. gg  9000195
  alibi17       nr. gg  8609841

                                                      ***

Mistrz sezonu nagrodzony zostanie wirtualną gotówką w wysokości 300k.

 W tym roku przewidzianych jest
  9 sezonów ligowych (styczeń - czerwiec, wrzesień - listopad). Każdy sezon wyłoni „Mistrza sezonu”. W grudniu zostanie rozegrany puchar o tytuł „Mistrza roku”. Awans do tego pucharu zagwarantują sobie mistrzowie i vice-mistrzowie poszczególnych sezonów. System rozgrywek oraz zasady podobne jak w rozgrywkach o puchar „Mistrza sezonu”.
 Nagroda dla zwycięzcy - 600k wirtualnej gotówki + prawdziwy puchar.

Gracze z lig w ostatnim miesiącu roku  nieuczestniczący w w/w rozgrywkach będą mieli okazję uczestniczyć w innych turniejach organizowanych w grudniu przez organizatorów.