Po wybraniu stylu dodatkowo przeładuj stronę (F5)

Mistrzostwa Ligi Makao

od 2012-04-21 19:43:00 do 2012-06-21 19:43:00

Regulamin

1. W turnieju biorą udział tylko gracze zakwalifikowani z rozgrywek LIGI MAKAO. Po zsumowaniu zebranych punktów z 4 sezonów 12 najlepszych graczy zostanie zakwalifikowanych do Mistrzostw Ligi Makao.

2. Nadrzędnym regulaminem obowiązującym w tych rozgrywkach jest regulamin LIGI MAKAO.

3. Dobór grup odbywa się losowo.

4. Rozgrywki prowadzone są do 10 wygranych, mecz + rewanż. W przypadku remisu w punktacji odbywa się dogrywka w obecności sędziego (możliwe wyniki dogrywki to 3-0; 2-1), która wyłoni zwycięzce. Wszystkie mecze odbywać się mają w Pokoju Ligi Makao. Wynik meczu podaje zwycięzca do wybranego przez siebie organizatora.

2 talie z jokerami
O ustawieniach w meczu decydują gracze. Jeden wybiera ustawienia meczu, drugi ustawienia rewanżu, wspólnie wybieracie ustawienia ewentualnej dogrywki. Nie można na 1 ustawieniach grać meczu, rewanżu i dogrywki. Za każdym razem należy wybierać inne ustawienia.
W przypadku dogrywki jeśli gracze nie dojdą do porozumienia, wówczas sędzia wybiera ustawienia.
Wynik meczu i rewanżu należy bezwzględnie od razu podać do organizatorów, dogrywkę wpisuje sędzia.
Do wyniku należy obowiązkowo podać informacje na jakich ustawieniach odbywał się mecz. Nie podanie takich informacji może skutkować unieważnieniem meczu.

8. Punktacja:
    Wygrany / Wygrany walkowerem - 1 pkt turniejowy i 10 pkt meczowych
    Przegrany - 0 pkt turniejowych i 0-9 pkt meczowych
    Przegrany walkowerem - -1 pkt turniejowy i 0 pkt meczowych

9. O awansie decyduje ilość zgromadzonych pkt turniejowych, później pkt meczowych. W przypadku remisu sędzia informuje o konieczności odbycia dogrywki.

10. Podczas meczów planowanych oczekiwanie na gracza wynosi 15 minut.

11. Przewidywany czas trwania mistrzostw - 2 tygodnie.