Jesień
Kasza94
Klasyczny
Niebieski
Smok.z.Jamy
Turkusowo-zielony
wiosna
Zima
Po wybraniu stylu dodatkowo przeładuj stronę (F5)

South Africa FIFA World Cup 2010

Kalendarium

od 2010-06-11 00:00:00 do 2010-07-17 23:59:00

Strona 1

Grupa: Sedzia: Gracz:
gracz grupa data sedzia status
Hiszpania (1) Holandia (0) Holandia - Hiszpania (FINA?) 2010-07-11 20:30:00 Howard Webb zakonczony
Soccer City, Johannesburg
Niemcy (3) Urugwaj (2) Urugwaj - Niemcy (Mecz o 3. miejsce) 2010-07-10 20:30:00 Benito Archundia zakonczony
Nelson Mandela Bay Stadium, Port Elizabeth
Hiszpania (1) Niemcy (0) Niemcy - Hiszpania (1/2 fina?u) 2010-07-07 20:30:00 Viktor Kassai zakonczony
Moses Mabhida Stadium, Durban
Holandia (3) Urugwaj (2) Holandia - Urugwaj (1/2 fina?u) 2010-07-06 20:30:00 Ravshan Irmatov zakonczony
Green Point Stadium, Kapsztad
Hiszpania (1) Paragwaj (0) Hiszpania - Paragwaj (1/4 fina?u) 2010-07-03 20:30:00 Carlos Batres zakonczony
Ellis Park Stadium, Johannesburg
Argentyna (0) Niemcy (4) Argentyna - Niemcy (1/4 fina?u) 2010-07-03 16:00:00 Ravshan Irmatov zakonczony
Green Point Stadium, Kapsztad
Ghana (1) Urugwaj (2) Urugwaj - Ghana (1/4 fina?u) 2010-07-02 20:30:00 Oleg?rio Benqueren zakonczony
Soccer City, Johannesburg (k 4-3)
Brazylia (1) Holandia (2) Holandia - Brazylia (1/4 fina?u) 2010-07-02 16:00:00 Yūichi Nishimura zakonczony
Nelson Mandela Bay Stadium, Port Elizabeth
Hiszpania (1) Portugalia (0) Hiszpania - Portugalia (1/8 fina?u) 2010-06-29 20:30:00 H?ctor Baldassi zakonczony
Green Point Stadium, Kapsztad
Paragwaj (1) Japonia (0) Paragwaj - Japonia (1/8 fina?u) 2010-06-29 16:00:00 Frank De Bleeckere zakonczony
Loftus Versfeld Stadium, Pretoria (k. Par 5-4 Jap)
Chile (0) Brazylia (3) Brazylia - Chile (1/8 fina?u) 2010-06-28 20:30:00 Howard Webb zakonczony
Ellis Park Stadium, Johannesburg
S?owacja (1) Holandia (2) Holandia - S?owacja (1/8 fina?u) 2010-06-28 16:00:00 Alberto Undiano Mallenco zakonczony
Moses Mabhida Stadium, Durban
Meksyk (1) Argentyna (3) Argentyna - Meksyk (1/8 fina?u) 2010-06-27 20:30:00 Roberto Rosetti zakonczony
Johannesburg - Soccer City Stadium
Anglia (1) Niemcy (4) Niemcy - Anglia (1/8 fina?u) 2010-06-27 16:00:00 Jorge Larrionda zakonczony
Free State Stadium, Bloemfontein
USA (1) Ghana (2) USA - Ghana (1/8 fina?u) 2010-06-26 20:30:00 Viktor Kassai zakonczony
Royal Bafokeng Stadium, Rustenburg
Urugwaj (2) Korea Po?udniowa (1) Urugwaj - Korea P?d (1/8 fina?u) 2010-06-26 16:00:00 Wolfgang Stark zakonczony
Nelson Mandela Bay Stadium, Port Elizabeth
Honduras (0) Szwajcaria (0) Grupa H (Faza grupowa) 2010-06-25 20:30:00 H?ctor Baldassi zakonczony
Free State Stadium, Bloemfontein
Chile (1) Hiszpania (2) Grupa H (Faza grupowa) 2010-06-25 20:30:00 Marco Rodr?guez zakonczony
Loftus Versfeld Stadium, Pretoria
Wyb.Ko?ci S?oniowej (3) Korea P??nocna (0) Grupa G (Faza grupowa) 2010-06-25 16:00:00 Alberto Undiano Mallenco zakonczony
Nelspruit - Mbobela Stadium
Brazylia (0) Portugalia (0) Grupa G (Faza grupowa) 2010-06-25 16:00:00 Benito Archundia zakonczony
Durban - Durban Stadium
Dania (1) Japonia (3) Grupa E (Faza grupowa) 2010-06-24 20:30:00 Jerome Damon zakonczony
Royal Bafokeng Stadium, Rustenburg
Kamerun (1) Holandia (2) Grupa E (Faza grupowa) 2010-06-24 20:30:00 Pablo Pozo zakonczony
Green Point Stadium, Kapsztad
S?owacja (3) W?ochy (2) Grupa F (Faza grupowa) 2010-06-24 16:00:00 Howard Webb zakonczony
Ellis Park Stadium, Johannesburg
Paragwaj (0) Nowa Zelandia (0) Grupa F (Faza grupowa) 2010-06-24 16:00:00 Yūichi Nishimura zakonczony
Peter Mokaba Stadium, Polokwane
Serbia (1) Australia (2) Grupa D (Faza grupowa) 2010-06-23 20:30:00 Jorge Larrionda zakonczony
Mbombela Stadium, Nelspruit
Niemcy (1) Ghana (0) Grupa D (Faza grupowa) 2010-06-23 20:30:00 Carlos Simon zakonczony
Soccer City, Johannesburg
USA (1) Algeria (0) Grupa C (Faza grupowa) 2010-06-23 16:00:00 Frank De Bleeckere zakonczony
Loftus Versfeld Stadium, Pretoria
S?owenia (0) Anglia (1) Grupa C (Faza grupowa) 2010-06-23 16:00:00 Wolfgang Stark zakonczony
Nelson Mandela Bay Stadium, Port Elizabeth
Argentyna (2) Grecja (0) Grupa B (Faza grupowa) 2010-06-22 20:30:00 Ravshan Irmatov zakonczony
Peter Mokaba Stadium, Polokwane
Korea Po?udniowa (2) Nigeria (2) Grupa B (Faza grupowa) 2010-06-22 20:30:00 Oleg?rio Benqueren zakonczony
Moses Mabhida Stadium, Durban
RPA (2) Francja (1) Grupa A (Faza grupowa) 2010-06-22 16:00:00 ?scar Ruiz zakonczony
Free State Stadium, Bloemfontein
Urugwaj (1) Meksyk (0) Grupa A (Faza grupowa) 2010-06-22 16:00:00 Viktor Kassai zakonczony
Royal Bafokeng Stadium, Rustenburg
Hiszpania (2) Honduras (0) Grupa H (Faza grupowa) 2010-06-21 20:30:00 Yūichi Nishimura zakonczony
Ellis Park Stadium, Johannesburg
Chile (1) Szwajcaria (0) Grupa H (Faza grupowa) 2010-06-21 16:00:00 Khalil Al Ghamdi zakonczony
Nelson Mandela Bay Stadium, Port Elizabeth
Korea P??nocna (0) Portugalia (7) Grupa G (Faza grupowa) 2010-06-21 13:30:00 Pablo Pozo zakonczony
Green Point Stadium, Kapsztad
Wyb.Ko?ci S?oniowej (1) Brazylia (3) Grupa G (Faza grupowa) 2010-06-20 20:30:00 St?phane Lannoy zakonczony
Soccer City, Johannesburg
Nowa Zelandia (1) W?ochy (1) Grupa F (Faza grupowa) 2010-06-20 16:00:00 Benito Archundia zakonczony
Green Point Stadium, Kapsztad
Paragwaj (2) S?owacja (0) Grupa F (Faza grupowa) 2010-06-20 13:30:00 Eddy Maillet zakonczony
Free State Stadium, Bloemfontein
Kamerun (1) Dania (2) Grupa E (Faza grupowa) 2010-06-19 20:30:00 Jorge Larrionda zakonczony
Loftus Versfeld Stadium, Pretoria
Ghana (1) Australia (1) Grupa D (Faza grupowa) 2010-06-19 16:00:00 Roberto Rosetti zakonczony
Royal Bafokeng Stadium, Rustenburg
Holandia (1) Japonia (0) Grupa E (Faza grupowa) 2010-06-19 13:30:00 H?ctor Baldassi zakonczony
Moses Mabhida Stadium, Durban
Algeria (0) Anglia (0) Grupa C (Faza grupowa) 2010-06-18 20:30:00 Ravshan Irmatov zakonczony
Green Point Stadium, Kapsztad
USA (2) S?owenia (2) Grupa C (Faza grupowa) 2010-06-18 16:00:00 Koman Coulibaly zakonczony
Ellis Park Stadium, Johannesburg
Serbia (1) Niemcy (0) Grupa D (Faza grupowa) 2010-06-18 13:30:00 Alberto Undiano Mallenco zakonczony
Nelson Mandela Bay Stadium, Port Elizabeth
Francja (0) Meksyk (2) Grupa A (Faza grupowa) 2010-06-17 20:30:00 Khalil Al Ghamdi zakonczony
Peter Mokaba Stadium, Polokwane
Nigeria (1) Grecja (2) Grupa B (Faza grupowa) 2010-06-17 16:00:00 ?scar Ruiz zakonczony
Free State Stadium, Bloemfontein
Korea Po?udniowa (1) Argentyna (4) Grupa B (Faza grupowa) 2010-06-17 13:30:00 Frank De Bleeckere zakonczony
Soccer City, Johannesburg
Urugwaj (3) RPA (0) Grupa A (Faza grupowa) 2010-06-16 20:30:00 Massimo Busacca zakonczony
Loftus Versfeld Stadium, Pretoria
Hiszpania (0) Szwajcaria (1) Grupa H (Faza grupowa) 2010-06-16 16:00:00 Howard Webb zakonczony
Moses Mabhida Stadium, Durban
Chile (1) Honduras (0) Grupa H (Faza grupowa) 2010-06-16 13:30:00 Eddy Maillet zakonczony
Mbombela Stadium, Nelspruit
Brazylia (2) Korea P??nocna (1) Grupa G (Faza grupowa) 2010-06-15 20:30:00 Viktor Kassai zakonczony
Ellis Park Stadium, Johannesburg
Portugalia (0) Wyb.Ko?ci S?oniowej (0) Grupa G (Faza grupowa) 2010-06-15 16:00:00 Jorge Larrionda zakonczony
Nelson Mandela Bay Stadium, Port Elizabeth
Nowa Zelandia (1) S?owacja (1) Grupa F (Faza grupowa) 2010-06-15 13:30:00 Jerome Damon zakonczony
Royal Bafokeng Stadium, Rustenburg
Paragwaj (1) W?ochy (1) Grupa F (Faza grupowa) 2010-06-14 20:30:00 Benito Archundia zakonczony
Green Point Stadium, Kapsztad
Japonia (1) Kamerun (0) Grupa E (Faza grupowa) 2010-06-14 16:00:00 Oleg?rio Benqueren zakonczony
Free State Stadium, Bloemfontein
Holandia (2) Dania (0) Grupa E (Faza grupowa) 2010-06-14 13:30:00 St?phane Lannoy zakonczony
Soccer City, Johannesburg
Niemcy (4) Australia (0) Grupa D (Faza grupowa) 2010-06-13 20:30:00 Marco Rodr?guez zakonczony
Moses Mabhida Stadium, Durban
Ghana (1) Serbia (0) Grupa D (Faza grupowa) 2010-06-13 16:00:00 H?ctor Baldassi zakonczony
Loftus Versfeld Stadium, Pretoria
S?owenia (1) Algeria (0) Grupa C (Faza grupowa) 2010-06-13 13:30:00 Carlos Batres zakonczony
Peter Mokaba Stadium, Polokwane
Anglia (1) USA (1) Grupa C (Faza grupowa) 2010-06-12 20:30:00 Carlos Simon zakonczony
Royal Bafokeng Stadium, Rustenburg
Argentyna (1) Nigeria (0) Grupa B (Faza grupowa) 2010-06-12 16:00:00 Wolfgang Stark zakonczony
Ellis Park, Johannesburg
Grecja (0) Korea Po?udniowa (2) Grupa B (Faza grupowa) 2010-06-12 13:30:00 Michael Hester zakonczony
Nelson Mandela Bay Stadium, Port Elizabeth
Francja (0) Urugwaj (0) Grupa A (Faza grupowa) 2010-06-11 20:30:00 Massimo Busacca zakonczony
Green Point Stadium, Kapsztad
RPA (1) Meksyk (1) Grupa A (Faza grupowa) 2010-06-11 16:00:00 Ravshan Irmatov zakonczony
Soccer City, Johannesburg